Spotkanie z Mannem i Materną dla klientów Kredyt Banku

Autor: admin. Data: 7 Dec 2011, 8:59.

Kredyt Bank zorganizował w ostatni wtorek dla swoich klientów ekskluzywne spotkanie z twarzami kampanii Banku - Wojciechem Mannem i Krzysztofem Materną. Okazją były dwa nowe projekty - wydanie książki duetu “Podróże małe i duże, czyli jak zostaliśmy światowcami” oraz prezentacja oferty bankowości osobistej “Concerto” dla zamożnych klientów Kredyt Banku.

Wieczór z Kredyt Bankiem był dla klientów okazją do osobistego spotkania się z Wojciechem Mannem i Krzysztofem Materną. Panowie opowiadali o swoim wspólnym przedsięwzięciu. To ciekawe prywatne wspomnienia duetu oraz niezwykłe historie, które choć prawdziwe, brzmią jak wymyślone.

Na spotkanie z autorami przyszło ponad 100 osób, zainteresowanych szczególnie cłem na holenderskie dywany… To jedna z wielu historii z nowej książki, dostępnej już w sprzedaży oraz dla wszystkich osób, które zdecydują się na nową ofertę bankowości osobistej Concerto.

Kredyt Bank natomiast zaprezentował ofertę “Concerto” dla zamożnych klientów, która gwarantuje wysoki poziom usług oraz dostęp do osobistego doradcy we wszystkich kwestiach związanych z potrzebami oszczędnościowymi, inwestycyjnymi, kredytowymi i transakcyjnymi.

- Takie wieczory są dla Kredyt Banku szczególnie cenne, ze względu na możliwość rozmowy z klientami w innych niż bankowe okienko, warunkach. Nasze hasło “Finanse z Zasadami” oznacza, że najważniejszy dla nas jest klient - chcemy w ten sposób wykraczać poza utarte normy bankowości i promować nie tylko usługi najwyższej jakości, ale także tworzyć wartość dodaną w postaci interesujących spotkań i wydarzeń kulturalnych - powiedział Remigiusz Hołdys, Dyrektor Zarządzający obszarem strategii produktowej, segmentów klientów i marketingu Bankowości Detalicznej Kredyt Banku.

Kredyt Bank oraz duet W.Mann i K.Materna planują kolejne spotkania z klientami w Polsce.


Tagi:
Kategorie: Uncategorized |

Zostaw komentarz