TBWA PR w nowych barwach

Autor: admin. Data: 7 Dec 2011, 9:01.

Agencja TBWA PR, należąca do TBWA Group, zmodyfikowała swoje logo. Dotychczasową srebrną kolorystykę znaku firmowego agencji, zastąpiono kolorem czerwonym. Zmiana logo wynika z unifikacji identyfikacji wizualnej spółek działających w ramach grupy TBWA.

Nasze nowe logo podkreśla, że jesteśmy częścią globalnej organizacji, jaką jest TBWA Group.
W całej grupie TBWA dominuje kolor czerwony, dlatego też srebro TBWA PR po 8 latach obecności na polskim rynku zmienia się w czerwień. Coraz więcej projektów jest obecnie realizowanych wspólnie z innymi podmiotami z grupy, komunikacja staje się coraz bardziej zintegrowana, rynek ewoluuje. Dlatego unifikacja identyfikacji wizualnej w ramach TBWA Group to jak najbardziej naturalny krok. Myślę, że to zmiana na dobre – w końcu kolor czerwony to król wszystkich kolorów, symbol życia
i odwagi – powiedziała Agnieszka Szymanowska, Dyrektor Zarządzająca w agencji TBWA PR.

Nowe logo zostało wprowadzone w listopadzie 2011 roku.


Tagi:
Kategorie: Aktualności | Komentarze (0)

Wyjątkowy prezent gwiazdkowy

Autor: admin. Data: 7 Dec 2011, 9:01.

Święta Bożego Narodzenia to czas radosnych spotkań rodzinnych i obdarowywania najbliższych prezentami. Dlatego szukamy wyjątkowych, nie banalnych pomysłów na gwiazdkowy upominek. A może tym razem podarować chwile relaksu i radości w SPA?

Wszyscy uwielbiamy dostawać prezenty, a chyba jeszcze bardziej zobaczyć radość na twarzy obdarowanego. Lecz czy w dzisiejszych, zabieganych czasach może być coś lepszego niż „ucieczka”, choćby na krótko, w miejsce, w którym czas płynie wolniej i można każdą chwilę poświęcić na zasłużony relaks? Które dzięki dobrodziejstwom wodnym zapewnia zdrowie, odprężenie i przyjemność? Które z uwagi na swoje niezwykłe usytuowanie zapewnia komfortowy wypoczynek?

Może warto zaskoczyć swoich najbliższych wSPAniałym pomysłem na prezent w relaksujących klimatach Spa! Hotele SPA Dr Irena Eris (Wzgórza Dylewskie i Krynica Zdrój) proponują voucher pobytowy na wybrany program lub dowolną kwotę.

W obu hotelach czekają na gości komfortowe, przestronne pokoje, nowoczesne Centrum SPA i Kosmetyczny Instytut z bogatą propozycją ekskluzywnych, firmowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży oraz kuracji spa. O serwis na najwyższym poziomie dba profesjonalnie przygotowany personel.
www.DrIrenaErisSpa.com


Tagi: , ,
Kategorie: Aktualności, Ciekawostki | Komentarze (0)